Het seizoen 2026 is alweer bijna afgelopen, we kijken terug op een prachtig seizoen met weer vele muzikale hoogtepuntjes. Helaas hebben we ook een paar keer wegens de weersomstandigheden moeten annuleren, maar we zijn bovenal trots dat we weer zo’n mooi seizoen hebben mogen organiseren.
Vanaf dit jaar sluiten we de concertreeks een week eerder af.
De laatste zondag van september kunt u altijd in het centrum van Helmond van muziek genieten en door een week eerder de afsluiting te doen, hoeft u niet te kiezen.
Het afsluitende concert duurt altijd wat langer dan de andere zondagen en dat is dit jaar niet anders.
Dit jaar heeft de afsluiting een lokaal, nationaal en internationaal tintje
U kunt op deze dag traditiegetrouw om 12.00 uur genieten van een optreden van de Rimboband uit Helmond
Daarna om 13.00 uur een optreden van BIG WIK uit Tisselt in België
waarna Mannenkoor Lambardi uit Helmond om 14.00u het podium zal gaan betreden
De afsluiting wordt vervolgens vanaf 15.00 uur verzorgd door De Bouw- en infraharmonie uit Harderwijk.
Rond half 5 is het dan helaas voor dit jaar weer afgelopen met de Caratconcerten, maar schrijft u gerust 2 mei 2027 alvast in uw agenda, want dan starten we vol enthousiasme ons seizoen 2027!
Graag wijzen wij u nog op onze deelname aan RABO clubsupport. Tot 29 september mag u als RABOlid weer stemmen op drie clubs, mogen wij ook een van uw stemmen? Alvast bedankt!
